Çiflikte Bayram Havası

Şehir hayatından uzakta bambaşka bir dünya oluşturmak ve rüyasını burada gerçekleştirmek isteyen, küçük renklerle mutluluktan uçan çiftler için ideal bir düğün önerim var. Şehre yakın köylerden birinde ambar, ahır veya artık kullanılmayan ahşap bir çiftlik bulabilirseniz son derece uygun fiyata harikalar yaratabilirsiniz. Öncelikle bu konseptte ham ahşap ile tüm canlı renkleri bir araya getireceğimizi bilin. Ben canlılığı ve hayatı vurgulaması için özellikle papatya sarısı üzerinde duruyorum. Girişi ve iç mekanı renkli kurdele ve bayraklarla hiç özenmeden süsleyin. Hatta elinize geçen tüm renkli şeyleri bir köşeye bağlayın.
Masa düzenini gösteren kağıtları mantar pano üstünde kullanabilirsiniz. Böylece düğün sahipleri de rahat bir soluk alıp yerlerinde dinlenebilirler, en azından birkaç dakika... Mantar panoyu sadece giriş kapısına dayayın, bir yere monte etmeyin.
Katmer katmer duran sarı çiçekler ve pastanın birbiri ile uyumlu olmasını istedim. Tabii yine de sadece sarı değil, yine canlı bir renkle kombine ederek sunumunu yapabilirsiniz.
Masa üstünde çiçek ve renkli kamışlı meyve sularından başka bir obje kullanmamaya özen gösterin. Ne de olsa bir köy düğünündeyiz, basit ve samimi olmak yeterli...

Masa üstü ve pastada gözümüze çarpan çiçekleri gelin çiçeği ve damat cebinde de kullanarak bütünlük elde edebilirsiniz. Damadımızın kravatını da unutmayalım. Hatta gelinliğimizin beline yine sarı tonlarında uzun bir kuşak da bağlayabiliriz.

Son olarak da düğününüzü klasik çiflik oyunları ile tamamlarken konuklarınız da sizinle birlikte eğlenecektir. Zaten düğünün amacı sevdiklerinizle mutlu olmak değil mi? Hemen bir halata sarılın ve sevdiklerinizi kendinize çekin!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Teşekkürler,

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...