Piknikte Evlilik-Lilik, lilik

Bu konsepti gördüğümde üstümden şoku atamadım doğrusu. Böyle bir şey nasıl kimsenin aklına gelmemiş de Teksaslı bir çift hayal edip gerçekleştirmiş, tebrik etmek lazım.

Havada güneşin ucu gözüktüğü anda, mangalı kapıp sahilyolunu tıkayan bir ruhumuz var bizim. Bir elde plastik top, diğerinde annemizin elimize tutuşturduğu köfteli sandviçle büyüdük.

O halde bizi mutluluktan uçuran bu anları neden düğünde de kullanmayalım? Düğünün girişinde renk renk örtüler ve minik kaplarda yemekleri sunmuşlar.Bu samimiyeti ne kadar takdir etsem azdır, ama asıl maharet gelinde sanırım. Düğün çiçeği ve gelinlik seçiminden kendisinin uç tarzlara açık olduğunu anlayabiliyoruz.Sadece piknik vermekle bitmiyor tabii, bunun davetiyesi, kutlama anı var. Çift kendilerine yaraşır şekilde abzürt bir davetiye tasarlamış. Gelin ve damadın 60'ları andıran fotoğrafı ile davet ediliyor konuklar.Aynı fotoğrafı anı defterinde de kullanmışlar.

"Evet" anını şampanyayla kutlamaya karar vermişler. Dekorun nasıl şık ama az maliyetli olacağının bir kanıtı, rengarenk kurdelalar.

 

Son olarak da bu renkli çifte ya klasik, kırmızı, üstü açık bir araba, ya da bu mütevazi taşıt yakışırdı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Teşekkürler,

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...